Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Склади, дрібний опт

Склади, дрібний оптУ розпорядженні нашої компанії великі склади. Дрібний опт який у нас представлений, доступний кожному з Вас. У нашому асортименті величезне розмаїття продуктів харчування і побутової хімії. Тому Ви зможете відразу придбати все необхідне. Ми співпрацюємо з багатьма виробниками та дистриб'юторами, якість пропозицій яких ми ретельно і уважно перевіряємо.
На наших складах дрібний опт включає в себе більше п'ятисот найменувань найрізноманітніших товарів. Тому Вам не доведеться здійснювати необхідні покупки в різних місцях, у нас Ви зможете одним замовленням купити все, що зацікавить.
Ми володіємо дуже багатьма перевагами. Дрібний опт зі складу Ви зможете отримати перебуваючи в будь-якому регіоні країни. Так як у нас діє доставка не тільки по Києву, але і по всій Україні. До того ж вона здійснюється нашим автотранспортом. Прийом заявок ми приймаємо усіма можливими способами: факсом, повідомленням на пошту, по телефону і особисто. Вибирайте найзручніший для Вас спосіб і звертайтеся до нас в будь-який час.

Місцем, де ми зберігаємо всю групу пропонованих товарів, є склади. Дрібний опт як і великий володіє багатьма перевагами, тому багато хто саме їм віддають перевагу.


За допомогою дрібного опту зі складу можна не тільки придбати необхідні товари в певній кількості, але і істотно на цьому заощадити. Не втрачайте свої кошти даремно і не переплачуйте, а відразу звертайтеся до нас. Вся наша продукція зі складу, дрібним оптом яку замовити можна будь-яких позицій, володіє високою якістю. Тому нам завжди можна довіряти.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення