Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Рослинна олія оптом

Рослинні олії - це ціла палітра різних смаків і корисних речовин. На сьогоднішній день в Україні лідирують два види олій: соняшникова і оливкова.

Мабуть, соняшникова олія завжди під рукою практично в кожного, хто любить готувати. Найбільш активно використовується цей вид олії для смаження, але застосовується він і для заправки салатів. Особливо корисно додавати нерафіновану олію соняшника, яке володіє цілим рядом корисних речовин.

Оливковій ж олії впору складати цілі оди — вона користується шаленою популярністю по всьому світу, легко засвоюється, а також є одним з топових складових багатьох косметичних засобів.

Рослинна олія оптом

Рослинну олію оптом необхідно придбати величезній кількості підприємців, а також закладів громадського харчування. Особливо це стосується соняшникової олії. Вона має приємний аромат, а також її завжди і скрізь легко придбати. Ціна рослинної олії оптом є максимально вигідною, тому для приготування різних страв і заправки салатів зазвичай набувають саме її.

Рослинну олію оптом слід замовляти у надійного постачальника, щоб завжди бути впевненим у тому, що продукція буде виключно якісною і доставлена в строк.

Рослинну олію оптом від компанії «Арго Груп» Ви завжди можете придбати за привабливою ціною.

Ми пропонуємо Вам рослинну олію оптом від українських виробників з позитивною репутацією. Оливкову, а також соняшникову олії Ви можете купити у нас абсолютно легко за доступною вартістю - всього лише необхідно зупинити свій вибір на конкретному виробнику.

Якісне рослинна олія оптом - це те, що ми готові запропонувати нашому клієнту!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення