Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Олія соняшникова, ціна

Олія соняшникова - продукт улюблений і добре відомий у нашій країні. Пляшка олії з насіння соняшнику є на кожній кухні. На ній смажать, її додають в випічку і овочеві салати, використовують як засіб народної медицини і складову для косметики. Олія соняшникова, ціна на яку в нашій країні досить доступна, присутня в житті і серці кожного українця. І хоча першими навчилися видобувати олію з соняшнику ще стародавні індійці (жителі американського континенту), українці вважають цей продукт споконвічно національним.

Олія соняшникова ціна

На ринках і в магазинах на олію соняшникову ціна може відрізнятися. На ринкових площах, як правило, продається нерафінована (неочищена) олія, при покупці якої можна ще й поторгуватися. На рафіновану олію соняшникову ціна може бути трохи вищою. Таку олію (без смаку і запаху) можна купити в будь-якому супермаркеті. Вона відмінно підходить для температурної обробки продуктів і приготування гарячих страв, так як не утворює шкідливі речовини при нагріванні.

На високоякісну олію соняшникову ціна, як нам здається, повинна бути відповідною. Але це так лише частково. Погана олія в принципі не повинна стояти на прилавках, так як може завдати шкоди здоров'ю людини. Олію, виготовлену з низькосортної сировини чи погано очищену, дуже легко розпізнати навіть з її вигляду, а не те що за смаком або запахом. Купувати неякісну олію категорично не рекомендується.

В асортименті «Арго Груп» завжди є високоякісна олія соняшникова, ціна якої задовольнить оптових і дрібно-оптових покупців.

Ми реалізуємо олію рослинну різних торгових марок і способу фасування. Таким чином, наші клієнти завжди мають можливість купити ту олію соняшникову, ціна якої буде прийнятною, а якість підтверджена відповідною документацією.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення