Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Ванільний цукор ціна

Ванільний цукор цінаВанільний цукор ціна дуже часто використовується в пекарській і кондитерській справі. Ту ароматну нотку, якою може наділити ванілін готові страви, дуже люблять і дорослі, і діти усього світу. Ванільний запах неможливо сплутати ні з яким іншим. Ванільні булочки, тістечка, креми люблять в нашій країні люди різного віку і професій. Ванільний цукор, ціна якого досить не велика, здатний значно поліпшити і смакові, і ароматичні якості тіста і виробів з нього. Цукор також напевно стане в нагоді для приготування ароматних мусів, кремів, солодких напоїв. Загалом, цінність цієї чудової прянощі переоцінити або недооцінити дуже важко.

Українські господині, бажаючі пригостити своїх рідних смачною домашньою випічкою, теж часто використовують ванільний цукор. Купити цей продукт в нашій країні абсолютно нескладно. Знайти його можна, напевно, в будь-якому супермаркеті і продуктовому магазині. Ціна ванільного цукру теж не висока. Додають його в страви малими порціями. А тому застосування цього ароматизатора не стане серйозним ударом по сімейному бюджету. Втім, існує можливість купити ванільний цукор за ціною ще більш вигідною. Оптові закупівлі прянощів обійдуться, звичайно, дешевше, ніж роздрібні. Цим користуються підприємства, для яких приготування випічки і десертів є основною діяльністю. До таких підприємств можна зарахувати пекарні, кондитерські, булочні. Також оптом купити ванільний цукор (ціна більш лояльна) буде корисно тим же супермаркетам і магазинам.

У прайсі компанії «Арго Груп» на ванільний цукор ціна вказана вельми приваблива.

Щоб переконатися в цьому особисто, зателефонуйте нашим менеджерам і уточнюйте вартість прянощів у них. Також список наших товарів з цінами Ви зможете знайти на сайті компанії. На ванільний цукор ціна там теж вказана.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення