Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Рибні консерви в томаті

Рибні консерви в томатіІдея консервувати продукти вперше прийшла в голову французькому кухареві. У результаті, на сьогоднішній день на полицях магазинів можна зустріти консервовані овочі, м'ясо, рибу і так далі. Окрему увагу хочеться приділити рибним консервам в томаті, які відрізняються прекрасними смаковими якостями.

Такі консерви можна вживати як окремо, так як і в поєднанні з іншими стравами, переважно другими.

Для рибних консервів можуть використовуватися різні види риб: окуневі, оселедцеві, тріскові, камбалові і багато інших. Технологія виготовлення рибних консервів в томаті включає кілька нескладних операцій: обсмажування риби, переміщення в банки після охолодження, заливка томатним соусом, додавання спецій і різних прянощів. Після цього здійснюється стерилізація банок.

Деякі господині консервують рибу в домашніх умовах. Однак, у більшості споживачів на це просто не вистачає часу, тому вони бажають купити готові консерви.

Багатьом організаціям та установам необхідно закуповувати рибні консерви в томаті у великій кількості. І в такому випадку оптимальним рішенням стає співпраця з компанією-постачальником, яка може запропонувати хороший асортимент продукції від перевірених виробників.

У компанії «Арго Груп» Ви зможете придбати якісні рибні консерви в томаті у потрібній Вам кількості.

Ми готові запропонувати кожному клієнту вигідні умови для придбання рибних консервів в томатному соусі та іншої продукції. Для цього у нас представлені доступні ціни, системи знижок, можливість доставки і багато іншого.

Рибні консерви в томаті - це смачний, корисний і поживний продукт, який люблять і дорослі, і діти.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення