Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Олія соняшникова рафінована (ціна)

Дуже часто для українського споживача у виборі олії соняшникової рафінованої ціна є головним критерієм. Це не завжди вірний хід, оскільки за низькою вартістю може ховатися погана якість товару. І навпаки, висока ціна не завжди є гарантією чудової якості.

Олія соняшникова рафінована ціна

При покупці олії соняшникової рафінованої ціна не повинна вас вводити в оману. Відрізнити хорошу рафіновану олію від поганої можна за зовнішніми ознаками. Запах і смак олії також говорять багато про що, але на жаль оцінити ці параметри можна тільки після здійснення покупки.

На олію соняшникову рафіновану ціна може відрізнятися в залежності від торгової марки та пункту реалізації. У кожному разі, олія такого типу має бути прозорою і мати приємне жовте забарвлення. Це дуже легко перевірити, оскільки випускається даний продукт, як правило, в безбарвних пластикових пляшках. Найменші ознаки каламуті або осаду на дні пляшки свідчать про порушення технології виготовлення олії. На таку олію соняшникову рафіновану ціна не може бути не те що високою, але навіть середньою ринковою. Купувати рафіновану олію з ознаками побічних речовин категорично не рекомендується. Вживання такого продукту може погано позначитися на вашому здоров'ї.

Олія соняшникова рафінована, ціна якої трохи відрізняється від нерафінованої, більше підходить для смаження. У процесі прогрівання вона не утворює шкідливих речовин. Також очищена олія позбавлена смаку і запаху. Ця її характерна якість може бути як негативною, так і позитивною. Тут все залежить від смакових уподобань кожної конкретної людини.

Замовити у великій кількості олію соняшникову рафіновану (ціна оптова) можна в «Арго Груп».

Запрошуємо до співпраці торгові мережі, ресторани, кафе, їдальні, а також підприємства, що займаються виробництвом продуктів харчування і використовують у своїй роботі соняшникову олію.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення