Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Постачальники для ресторанів

Постачальники для ресторанівБудь-якому хорошому і успішному рестораторові потрібні надійні постачальники для ресторанів. Без якісних продуктів за адекватними цінами ресторанний бізнес був би приречений на провал. Тому будь-який бізнесмен, який приймає рішення відкрити заклад громадського харчування, ставить перед собою завдання знайти хороших постачальників для ресторанів, які зможуть запропонувати дуже вигідні умови співпраці.

Постачальники для ресторанів можуть пропонувати окремі групи товарів. Деякі постачальники для ресторанів пов'язані безпосередньо з багатьма імпортерами, дистриб'юторами та виробниками продуктів харчування, тому можуть надати досить широкий асортимент продукції для закладів громадського харчування. Якщо Вас цікавлять саме такі постачальники для ресторанів, то Вам варто зв'язатися по телефону з представниками підприємства «Арго Груп». У нас Ви зможете замовити оптом практично будь-які продукти харчування, які необхідні для приготування всіляких ресторанних страв.

Якщо Ви бажаєте, щоб з Вами співпрацювали найкращі постачальники для ресторанів, то Вам варто звернутися з цього приводу до фірми «Арго Груп».

Своїм клієнтам ми пропонуємо широкий асортимент ходових товарів, доступні ціни, гнучку систему знижок, надання всієї необхідної документації до товару, доставку замовлених продуктів власним автотранспортом, виїзд торгового представника для переговорів і т.д. Ми робимо все можливе, щоб наші замовники були задоволені співпрацею з нашою фірмою. Звертайтеся в компанію «Арго Груп», і в Вашому ресторані завжди будуть якісні інгредієнти для приготування всіляких страв.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення