Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Борошно оптом

Родюча українська земля завжди сприяла тому, щоб ми могли збирати багатий урожай зернових. Основною культурою була пшениця - золоті безкраї поля здавна заворожували не тільки тих, хто був місцевим жителем, але і тих, хто прибув з ближнього і далекого зарубіжжя.

Одним з головних продуктів переробки пшениці є борошно. Безсумнівно, існують різні види борошна, які відрізняються за своїми смаковими властивостями, за ступенем корисності і не тільки, але лідером залишається саме пшеничне борошно. Оптом і вроздріб його бажають купити безліч харчових підприємств, магазинів та закладів громадського харчування.

Борошно оптом

Яку якість повинне мати борошно оптом? Будь-яке борошно, в якій би кількості воно не продавалося, воно повинне мати найвищі характеристики. Для цього його потрібно зберігати в спеціальних умовах, де воно не відволожиться, що не просочиться сторонніми запахами, а також не стане принадою для різних комах. Борошно оптом - це продукт, який зазвичай закуповують ті, хто здійснюють продажі продуктів харчування або ж зайняті в харчовій індустрії. Відповідальність тут дійсно велика, адже потрібно створити високоякісний продукт для великої кількості споживачів.

В основному борошно оптом необхідно купити тим, хто займається кондитерською справою або виготовленням хлібобулочних виробів. Також борошно використовується в самих різних блюдах, тому можна без сумнівів сказати, що воно повинна обов'язково бути не тільки на професійній кухні, але і серед сипучих продуктів кулінара-любителя.

Борошно оптом за демократичною ціною завжди є у нас!

Ми пропонуємо найкращий продукт від провідних українських виробників. Висока якість Вам гарантована!

Борошно оптом від компанії «Арго Груп» - це завжди вигідно!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення