Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Госптовари оптом

Цікавлять госптовари оптом для готелів, закладів для відпочинку або роздрібного магазину? Наше підприємство пропонує гідний асортимент високоякісного товару, в розмаїтті якого Ви безсумнівно знайдете необхідні Вам господарські товари.

Госптовари оптомЯк правило, побутова хімія і більшість предметів особистої гігієни мають воістину значний термін придатності, що дозволяє закупити господарські товари оптом в необхідних кількостях і не переживати щодо тривалості їх збереження. Ми працюємо з гідними імпортерами і провідними виробниками, що дозволяє нам гарантувати належну якість наданого товару.

Ми напоготові доставити госптовари оптом прямо до Вашого закладу для максимальної Вашої зручності. Ми забезпечимо Вас супровідною документацією, а перед покупкою підкажемо яку побутову хімію раціональніше застосовувати і яка володіє найбільшим терміном придатності.

Плануєте замовити господарські товари оптом? Ми розрахуємо Вам насправді вигідну ціну.

Співробітники підприємства невпинно контролюють належну якість рекомендованих товарів. Ми реалізуємо гідні господарські товари оптом, перевірені в експлуатації і затребувані, наш асортимент своєчасно оновлюється, що виключає наявність недостатньо якісної продукції в ньому.

Випробуйте сьогодні рівень нашого сервісу замовивши госптовари оптом і Ви будете безсумнівно здивовані приємними цінами і оперативністю доставки замовлень. Наше підприємство напоготові поставляти Вам також і воістину широке розмаїття продуктів харчування і сформувати тривалий взаємовигідне співробітництво. Прямо зараз зв'яжіться з нами звичним способом і ми здивуємо Вас практичністю роботи з нами і вигідними умовами.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення