Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Купити соняшникову олію

Рослинні олії є незамінним продуктом на кухні. Їх використовують не тільки для приготування страв, але також вони збагачують організм вітамінами і мікроелементами. В Україні використовують в основному соняшникову олію. Купити її не складає труднощів, адже вирощування цієї масленичной культури - один з основних напрямків в аграрній справі. Тому є можливість забезпечити цим товаром не тільки вітчизняного покупця, але також і експортувати його в безліч інших країн.

Купити соняшникову олію можна як у гіпермаркеті, так і в найменшому магазинчику, оскільки вона вважається базовим продуктом харчування. Придбати її можна за демократичними цінами оптом і вроздріб, тому вона завжди присутня на кухні закладів громадського харчування.

Особливо варто купити соняшникову олію для смаження. Її можна використовувати у великій кількості, оскільки вона коштує досить дешево. Також добре підходить ця олія для заправки салатів — влучно і до речі буде ароматна нерафінована олія.

Купити соняшникову олію

Купити соняшникову олію за доступними цінами Ви можете в компанії «Арго Груп».

У нас представлений широкий вибір даної продукції від провідних українських виробників. Тому Ви зможете придбати соняшникову олію високої якості за вигідною ціною. Також масло-жирова група продуктів представлена в нашій компанії такою корисною рослинною олією, як оливкова.

Необхідно придбати соняшникову олію оптом чи вроздріб? Звертайтеся до нас, і ми вирішимо Ваше питання максимально вигідно для Вас!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення