Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Томатна паста оптом

Без такого продукту як томатна паста не обходиться, мабуть, жодна кухня. Цей продукт харчування є інгредієнтом багатьох популярних страв, тому томатна паста оптом є дуже затребуваною в Україні. Томатна паста дуже затребувана у французькій, італійській, азіатської кухні, тому якісна томатна паста оптом користується величезним попитом серед закладів громадського харчування. Особливо томатна паста оптом популярна серед власників піцерій, адже в таких закладах цей продукт є одним з основних інгредієнтів, які потрібні для приготування хорошої італійської піци.

Томатна паста оптом

Для страв української кухні також незамінною є томатна паста, адже до складу інгредієнтів найпопулярнішого в нашій країні страви - борщу також входить томатна паста. Оптом такий продукт купувати набагато вигідніше, ніж в роздріб, адже вартість оптових закупівель є більш низькою.

Якщо Вам потрібна високоякісна томатна паста оптом за прийнятними цінами, то Вам необхідно звернутися в підприємство «Арго Груп».

Томатна паста оптом, пропонована фірмою «Арго Груп», сьогодні користується великим попитом серед українських споживачів, адже ми пропонуємо найбільш оптимальне поєднання доступної ціни і чудової якості цього продукту харчування. Якщо Ви замовите томатну пасту в нашій компанії, то ми зможемо в мінімальні терміни доставити необхідну Вам кількість продукції в потрібне Вам місце. Замовлення по Києву від 1000 гривень ми доставляємо безкоштовно. Щоб уточнити умови придбання та доставки томатної пасти, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення