Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Бази продуктів харчування

Бази продуктів харчування — це організації, які пропонують продовольчі товари оптом: великим або дрібним. Найбільшу цінність такі бази представляють для магазинів, кафе і ресторанів, тобто для підприємств, рід діяльності яких невід'ємно пов'язаний з продуктами. Однак, клієнти баз продуктів харчування — не лише підприємства. Придбанню дрібним оптом продуктів віддають перевагу і багато приватних осіб. Це зручно і економічно.

Бази продуктів харчуванняНа сьогоднішній день в Києві є чимало баз, однак, не кожна з них може гарантувати високу якість своєї продукції, а також повноту асортименту.

Найкращі бази продуктів харчування повинні пропонувати широкий спектр найменувань, а також вигідні умови для покупців. Компанія «Арго Груп» відповідає всім цим вимогам.

Бази продуктів харчування створені для максимальної зручності споживачів і підприємців. В одному місці зібрані різні товари у великій кількості, а оптова купівля дозволяє суттєво економити.

Наша компанія для зручності клієнтів здійснює також доставку по Києву та Київській області. З умовами доставки можна ознайомитися на нашому сайті.

Ми суворо дотримуємося умов зберігання і транспортування продуктів, тому у нас ви знайдете тільки свіжі та якісні продукти харчування. А цінова політика робить нас вигідним партнером.

Крім того, перевагою співпраці з нами є і наявність системи знижок — як разових, так і накопичувальних, завдяки чому Ваша економія зросте ще більше. Такі умови можуть запропонувати далеко не всі бази продуктів харчування в Києві.

Якщо ви втомилися шукати хороші бази продуктів харчування, то звертайтеся до нас (по телефону, електронною поштою або особисто). У нас є те, що вам потрібно!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення