Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Олія соняшникова оптом

Рослинні олії були відомі людині ще в давнину. Їх використовували і в їжу, і для додання тілу краси. Деякі олії були доступні тільки для самих вищих категорій суспільства.

Олія соняшникова є одним з основних продуктів харчування українців: вона використовується для смаження, заправки салатів, а також застосовується в чистому вигляді для профілактики і лікування деяких захворювань. Значну популярність саме цієї рослинної олії абсолютно легко пояснити: у нас соняшник активно культивується вже не одне століття в якості олійної культури.

Олія соняшникова оптом

Олія соняшникова оптом чи вроздріб щодня здобувається у величезних кількостях. Її купують як звичайні споживачі для домашнього вжитку, так і підприємці, а також ті, хто забезпечує продуктами заклади громадського харчування. У більшості закладів можна без зусиль знайти широкий асортимент смажених страв - для їх приготування купити олію соняшникову оптом просто необхідно.

Перевага соняшникової олії (оптом купувати набагато вигідніше) - в її низькій вартості. Це найдемократичніша за ціною рослинна олія серед інших, представлених на українському ринку. З цієї причини цілком доцільно говорити, що її використання в харчовій промисловості - це найбільш природний і рентабельний варіант.

Якісна олія соняшникова оптом за прийнятними цінами - це продукція компанії «Арго Груп».

Ми представляємо широкий асортимент олії соняшникової оптом від різних виробників. Ви знайдете як рафінований, так і не рафінований продукт, тобто легко зможете підібрати саме те, що необхідно.

Олія соняшникова оптом, придбана у нас, буде доставлена в оптимальні для Вас терміни!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення