Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Купити родзинки оптом

Купити родзинки оптомРодзинки - дуже важливий інгредієнт для багатьох солодких і несолодких страв. Цей смачний і корисний сухофрукт кладуть в м'ясні страви, зокрема в плов. Але, звичайно ж, найчастіше продукт цей використовується саме в пекарській справі. Родзинки відмінно доповнюють  здобне тісто. Їх часто можна виявити в пасках, кексах, булочках, пирогах, солодких сухарях. Багато пекарень і закладів громадського харчування не відмовилися б купити родзинки оптом. Оптові покупки завжди вигідніше, ніж роздрібні. До того ж, родзинки витрачаються досить швидко, особливо в великих пекарських цехах. Щоб не займатися купівлею родзинок з частою періодичністю, зручно буде купити родзинки оптом.

Родзинки - продукт не тільки дуже смачний, але і шалено корисний. У родзинках містяться багато важливих для людського організму мікроелементів і вітамінів. Родзинки є також хорошим джерелом глюкози. Єдиним вагомим недоліком цього продукту можна вважати його велику калорійність. Втім, для деяких це не недолік, а навіть перевага. Родзинки добре підійдуть для дитячого харчування, для людей з недокрів'ям, а також тих, хто страждає недостатньою вагою. Родзинки будуть також дуже корисними для тих, хто важко працює і займається активними видами спорту. Дуже цінують родзинки завзяті туристи. Сухофрукт цей легко засвоюється, а також володіє великою поживною та енергетичною цінністю.

Звичайно, спортсмени і туристи навряд чи будуть зацікавлені в тому, щоб купити родзинки оптом. Для особистого вживання більше підійде роздріб. Проте, деяким людям і підприємствам купити родзинки оптом буде дуже корисно. Кондитерські, пекарні і просто економні господині, які часто займаються приготуванням випічки вдома, напевно з радістю придбали б родзинки за вигідною оптовою ціною. Купити родзинки оптом - означає придбати їх за лояльною вартості.

Всіх, кому необхідно купити родзинки оптом, запрошує до взаємовигідної співпраці компанія «Арго Груп».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення