Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Доставка побутової хімії

Доставка побутової хіміїВсі компанії, бізнес-центри, офісні будівлі, заклади громадського харчування і не тільки, користуються доставкою побутової хімії. Для підтримки порядку, затишку і чистоти приміщення будь-яка організація потребує цієї послуги. Вся система роботи максимально удосконалена. Конкретна людина, в обов'язки якої це входить, стежить за наявністю і витратною кількістю побутової хімії в організації в якій вона працює, можливо веде якийсь звіт. Коли запаси добігають кінця, замовляє повторну доставку побутової хімії. Можна регулярно робити ідентичне замовлення, або за вимогами вносити зміни.

Щоб заощадити наш час і внутрішню рівновагу, для цього і існує доставка побутової хімії. Замовлення робиться швидко, і також швидко воно доставляється, не відриваючи нас від роботи. Видається чек або квитанція, що підтверджує замовлення і його оплату. У разі чого, Вам нададуть послугу заміни товару, або ж повернення грошових коштів. Для Вас обирається комфортний час поставки, з першої половини дня до другої. Доставка побутової хімії приймає зручний для Вас вид оплати: готівковий або безготівковий розрахунок. Доставка по всіх куточках України. Якщо Вам знадобився самовивезення, то компанія надає безкоштовну подачу замовлення до Вашої машині. Багато бонусів і знижкових систем, у постійних клієнтів накопичувальні знижки і не тільки. У високій якості товару будьте впевнені. Доставка побутової хімії надає хороший сервіс.

Компанія «Арго Поділля» піклується про своїх споживачів, надаючи високий рівень сервісу і якості. Замовляйте доставку побутової хімії, економлячи свій час та гроші. 

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення