Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Продукти харчування додому

Продукти харчування додому в провідних країнах поставляються вже давно. Така практика має низку переваг, пов'язаних з вигідною ціною, зручним вибором серед значного асортименту і найголовніше - економією часу. Наше підприємство надає значний, своєчасно оновлюваний прайс і гарантує поставку продовольчих товарів з належним дотриманням правил їх зберігання і належної безпеки транспортування.

Продукти харчування додомуНаші продукти харчування додому завжди свіжі і мають привабливий вигляд. Вам більше не знадобиться витрачати години власного часу на підбір кожного продовольчого товару в супермаркеті і перевірку належного дотримання термінів придатності на кожному. Наш персонал контролює необхідні умови зберігання, а «залежалих» продуктів у нас просто не буває.

Продукти харчування додому, постачанням яких ми займаємося, отримані нами безпосередньо у виробників або офіційних імпортерів. Доставку продовольчих товарів нам сьогодні довіряють великі організації і ми впевнені, що пристойними цінами і відмінною якістю Вас не розчаруємо.

Чи плануєте замовити продукти харчування додому? Ми пропонуємо найкращі умови, оцінивши рівень нашого сервісу раз, Ви безсумнівно станете постійним нашим клієнтом.

Щоб замовити продукти харчування додому Вам не буде потрібно багато часу. Ми оперативно обробляємо всі заявки і надаємо обрані товари в найкоротші терміни. Замовлення продовольчих товарів через інтернет - це новий, що володіє гідними перевагами підхід, що значно спрощує забезпечення будинку продовольством найвищої якості.

Зацікавлені випробувати наш сервіс і придбати продукти харчування додому? Обирайте цікаві товари серед зручного прайса і зв'яжіться з нами за вищенаведеним номером телефону. Ми цінуємо кожного замовника і всерйоз зацікавлені надавати кращі продукти за пристойними цінами

.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення