Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Борошно пшеничне купити

Борошно пшеничне купитиБорошно - важливий продукт в житті українських громадян. Булочки, пироги, печиво, вареники, млинці й інші вироби з тіста в нашій країні користуються неймовірною популярністю і любов'ю. Чи варто говорити, що борошно є також основною складовою будь-якого хліба? Хліб здавна вважається слов'янами найважливішим і цінним продуктом. А тому і в цінності борошна в нашій країні ніхто не сумнівається.

Борошно пшеничне, купити яке в Україні можна в будь-якому продуктовому магазині, користується найбільшим попитом. Це борошно має білий колір і характерний м'який смак. За рахунок цього і вироби з нього виходять неймовірно красивими, ніжними і смачними. Випічка з білого пшеничного борошна виробляється в набагато більших кількостях, ніж випічка з житнього. Пов'язано це з великим попитом саме на білий хліб. Борошно пшеничне, купити яке може дозволити практично кожен, також найкращим чином підходить для створення різних кондитерських виробів. Торт з житнього борошна навіть уявити важко, не те що спекти.

Борошно пшеничне, купити яке можна оптом і в роздріб, може відрізнятися ціною і якістю. Чим вище якість борошна, тим більше буде його вартість. Тим не менш, навіть ціна борошна вищого сорту все ж вельми прийнятна. Борошно оптом найчастіше купують великі і маленькі пекарні, роздрібні продуктові магазини, підприємства громадського харчування. Борошно пшеничне, купити яке оптом буде вигідніше, стане в нагоді скрізь, де ліплять, готують, печуть вироби з тіста.

Цікавить борошно пшеничне? Купити борошно відмінної якості на вигідних умовах Ви зможете у нас.

ТОВ «Арго Груп» - надійний постачальник продовольчих товарів і побутової хімії. У нас можна купити борошно пшеничне, цукор, крупи та інші сипучі продукти з доставкою. Телефонуйте!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення