Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Ванільний цукор оптом

Ванільний цукор оптомВанілін - дуже популярна у всьому світі пряність. Ваніліном приправляють здобне тісто, щоб наділити готову випічку дуже приємним ароматом. Ваніль - рослина досить примхлива, а тому культивацією її займаються лише в країнах з відповідним кліматом. В Україні такі рослини не ростуть, тому натуральні ванільні стручки коштують у нас дуже дорого. Проте, альтернатива є. Українські пекарі використовують у своїй діяльності ванільний цукор. Оптом такий цукор закуповують великі і маленькі пекарні, булочні, їдальні та кафе.

Ванільний цукор - це цукор, ароматизований ваніліном. Він мало в чому поступається ванільним стручкам, теж здатний додати тісту непередаваний солодкий аромат. Ванільний цукор оптом все ж не продається в мішках або пакетах, як звичайний цукор. Ванільний цукор або ванільну цукрову пудру пакують в маленькі пакетики вагою в кілька грамів. Таке фасування дуже зручне і практичне. Герметична упаковка дозволяє зберегти аромат, не даючи йому вивітрюватися. Кожен раз при приготуванні випічки пекар може взяти пакетик або кілька пакетиків ароматного цукру і додати його в тісто або крем. Ванільний цукор оптом продається упаковками по кілька десятків або навіть сотень пакетиків. Вартість оптова часто трохи нижче за роздрібну. Тому купувати ванільний цукор оптом і зручно, і вигідно. Цим із задоволенням користуються кондитерські, пекарні, заклади громадського харчування, продовольчі магазини.

Щоб купити ванільний цукор оптом, оформляйте замовлення на цю продукцію в компанії «Арго Груп».

У нас можна також замовити інші чудові прянощі для випічки. Гвоздику, коріандр, кмин, корицю і ванільний цукор оптом купувати у нас дуже вигідно.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення