Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Тушонка (купити)

Тушонка купитиСьогодні багато молодих людей люблять ходити в різноманітні походи. Це можуть бути піші походи в гори, або походи на велосипедах уздовж моря, або звичайні виїзди на природу з наметами. У таких умовах організм піддається додатковому навантаженню, тому він потребує гарного харчування. Воно повинно бути висококалорійним і обов'язково включати в себе м'ясні продукти. Але не завжди в похідних умовах є можливість придбати свіже м'ясо. До того ж воно потребує тривалої істотної обробки, щоб бути готовим до вживання. Саме тому всі туристи знають: перше, що потрібно зробити перед походом - купити тушонку.

Тушонка (купити її можна за демократичною вартістю в компанії «Арго Поділля») - це консервоване яловиче, куряче, свиняче, або інше м'ясо. Завдяки консервації воно може зберігатися тривалий час і не псуватися навіть при плюсовій температурі. У похідних умовах її використовують для приготування гречки з м'ясом, або іншої крупи. Такі каші надають багато сил, яких потребують туристи. Купити тушонку можна і для домашнього застосування. З нею готують смачні м'ясні супи, вона підходить для приготування плову, або її можна їсти навіть без нічого.

Ми живемо в часи великої різноманітності, тому купити тушонку можна в навіть маленькому продуктовому магазинчику. Але не завжди продають якісну продукцію. Щоб тушонка, купити яку краще від надійного виробника, не нашкодила Вашому здоров'ю, потрібно знати, яким вимогам вона повинна відповідати. Хороша тушонка повинна бути в банці без іржі та інших пошкоджень. На її етикетці має бути вказівка, що продукт відповідає державним стандартам якості. Обов'язково також звертайте увагу на термін придатності товару перед купівлею.

Купити хорошу тушонку оптом можна в компанії «Арго Поділля»!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення