Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Доставка продуктів в ресторани

Доставка продуктів в рестораниРесторанний бізнес - досить складний і трудомісткий процес, де немає поняття вихідних та перерви. Організація діяльності ресторану повинна бути чітко налагоджена, тільки в такому випадку відвідувачі зможуть бути задоволені обслуговуванням. Простежити абсолютно за всім досить складно. Ключовим моментом ж є забезпечення ресторану необхідними продуктами харчування. Скоротити витрати часу на покупку товарів допоможе доставка продуктів в ресторани.
В Києві працює велика кількість магазинів і супермаркетів, в яких можна придбати ті чи інші продукти, однак, якщо мова йде про покупку оптом або дрібним оптом, то тут необхідний відповідний транспорт для перевезення товарів. Крім того, покупка в магазині означає вагому витрату часу, яка лише збільшиться, якщо в магазині не виявиться потрібної позиції. Якщо ж співпрацювати з компанією, яка поставляє і здійснює доставку продуктів у ресторани, то можна значно спростити собі роботу.
Вибираючи компанію, яка реалізує дрібним оптом продукти харчування і здійснює доставку продуктів у ресторани, перевагу варто віддати надійній компанії. Важливо, щоб постачальник міг запропонувати хороший вибір якісних продуктів за лояльними цінами, а також міг гарантувати їх своєчасну поставку.

Оперативна доставка продуктів в ресторани здійснюється компанією «Арго Груп».

Широкий асортимент продуктів харчування дозволить кожному рестораторові підібрати необхідні позиції. Ми гарантуємо якість наших товарів і доставку продуктів у ресторани в точно зазначений час. Для всіх клієнтів у нас передбачені знижки.
Потрібна доставка продуктів в ресторани? Тоді найкращим вибором для співпраці стане наша компанія.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення