Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Продукти оптом

Продукти оптомШукаєте, де вигідніше оптом продукти придбати і хочете співпрацювати з надійним постачальником на постійній основі? Ми пропонуємо широкий асортимент товарів і у нас завжди помірні розцінки. Наша компанія здійснює доставку по Києву і області своїм автотранспортом, з нами співпрацювати зручно і просто. Наші товари завжди свіжі, отримуємо ми їх завжди безпосередньо від виробників.

Продукти оптом ми можемо поставляти магазинам і ресторанам, столовим в різних установах. У нас вигідні умови і терміни поставок ми ніколи не затримуємо, про якість запропонованих продуктів нам залишають приємні відгуки. Замовникам ми надаємо повний комплект документації по товару і рекламну продукцію. У нас оптом продукти запропоновані в асортименті з понад 500 найменуваннями. Ми постійно оновлюємо його, відштовхуючись від потреб частих клієнтів. Сьогодні у нас серед постійних замовників багато відомих організацій і підприємств. Замовлення Ви можете залишити вже сьогодні і самостійно переконатися в якості продуктів. Оптом купувати харчову продукцію сьогодні не проблема, у нас постійно діють спеціальні пропозиції та акції. Випробуйте зручність нашого сервісу сьогодні і за якісним товаром Ви вирішите звертатися в нашу компанію постійно. У нас для співробітництва з постійними клієнтами розглядають персональні умови, не зволікайте із замовленням і звертайтеся до надійного постачальника. Співпрацюючи з нами, Ви будете отримувати необхідний набір товарів своєчасно і за гарною вартістю.

Необхідні продукти оптом? Замовте потрібні товари в нашій фірмі, ми для Вас надамо їх найближчим часом на оптимальних умовах.

Отримати консультацію, щодо умов поставок продуктів оптом можна у співробітників нашої фірми. Ми обговоримо всі умови співпраці, і Ви зможете прямо сьогодні залишити своє перше замовлення. В якості і зручності нашого сервісу переконалося безліч вдячних клієнтів, не будете розчаровані в ньому також і Ви.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення