Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Борошно пшеничне ціна

Борошно пшеничне цінаПшениця - це в якійсь мірі символ української землі. Пшеничне поле під чистим синім небом - пейзаж, який близький і дорогий кожному українцю. Звичайно, пшеницю не вживають в тому вигляді, в якому вона забирається з полів. Перш ніж пшениця стане їстівним і смачним продуктом, вона проходить складний шлях переробки, що передбачає різні технологічні процеси.

Найчастіше в кулінарії і харчовій промисловості пшениця використовується у вигляді крупи або борошна. З круп готують смачні і корисні каші. З борошна випікають хліб, роблять всілякі кондитерські вироби. Ціна пшеничного борошна на сьогоднішній день цілком доступна. Тому не дивно, що полиці хлібних кіосків і продуктових магазинів просто-напросто рясніють різноманітними хлібобулочними виробами, тортами, печивом. Борошно пшеничне, ціна якого доступна багатьом, також є частим гостем в коморах звичайних українців. Українські господині дуже люблять готувати на своїх кухнях солодкі і солоні вироби з тіста.

Звичайно, для виробничих цілей вигідніше і правильніше закуповувати борошно оптом. На підприємствах харчової промисловості борошно потрібне у великих кількостях. Ціна борошна пшеничного, що купується в кількості десятків і більше кілограмів, буде небагато нижче, ніж вартість борошна при покупці малими партіями. Щоб борошняний виріб можна було назвати якісним, слід акуратно вибирати необхідні для його приготування продукти. Від якості борошна смак майбутнього готового продукту залежить значно. Тому борошно пшеничне, ціна якого прийнятна, повинне закуповуватися у добросовісного виробника або ж надійного постачальника.

У нашому асортименті завжди є борошно пшеничне, ціна якого доступна, а якість висока.

Звертайтеся в «Арго Груп», якщо потрібне саме таке борошно пшеничне. Ціна у нас оптова, а тому невисока.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення