Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Продукти харчування в кафе

Продукти харчування в кафеОдним з закладів, які найбільш часто зустрічаються в Києві — є кафе. У тому чи іншому кафе Вам зможуть запропонувати різні страви на вибір, меню тієї чи іншої світової кухні. Звичайно ж, для кожного закладу важливо постійна наявність свіжих якісних продуктів для приготування всіляких страв. Продукти харчування в кафе часто приблизно однакові для всіх закладів, так як приготування здійснюється з базових продуктів. Так, наприклад, до таких продуктів відносяться різноманітні крупи, м'ясні і рибні вироби, цукор, соняшникова олія, молочні продукти і так далі. Продукти харчування в кафе потрібні, як правило, дрібним оптом. Занадто велика кількість товарів задля кожного кафе рентабельна, так як для них потрібно місце для зберігання. Роздрібна ж покупка не доцільна в силу необхідності достатнього для приготування обсягу продуктів.
Сьогодні оптимальним рішенням для кожного власника кафе є покупка з доставкою продуктів харчування в кафе. Так Ви зможете скоротити витрату часу і займатися іншими справами, в яких Ваша участь є обов'язковою.

Компанія «Арго Груп» пропонує придбати якісні продукти харчування в кафе з можливістю доставки.

На весь асортимент у нас представлені вигідні ціни. Ми співпрацюємо з надійними імпортерами і безпосередньо з виробниками, тому гарантуємо якість поставлених продуктів харчування в кафе.
Максимально вигідні умови співпраці з нами обумовлені різними системами знижок, які ми надаємо всім партнерам.
Звертайтеся до нас і ми доставимо найкращі продукти харчування в кафе в чітко обумовлені терміни!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення