Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Олія соняшникова (Київ)

Рослинна олія - це основа кулінарної майстерності, а також джерело необхідних для організму вітамінів і мікроелементів. Мабуть, для кожної країни базовою можна назвати ту чи іншу рослинну олію, а от світовими лідерами є оливкова і соняшникова олії. В Україні саме олія з насіння соняшнику входить в топ продуктів, якими користуються на професійній кухні і вдома.

Олія соняшникова в Києві, як у столиці, представлена широким асортиментом різновидів і торгових марок. Тому споживач може вибрати гідний товар, який буде підходити йому за якістю і вартістю.

Яка ж соняшникова олія в Києві є найбільш популярною? У столиці використовують як нерафіновану, так і рафіновану олію. Перша має приємний насичений аромат і смак, багата корисними речовинами. Вона відмінно підходить для заправки салатів. Рафінована олія соняшникова в Києві і в інших українських містах використовується для смаження і тушкування. Тому можна сказати, що вона має підвищений попит, адже витрачається у великих кількостях. Використовується даний продукт навіть в народній медицині, косметології та ... для виробництва лакофарбових товарів. Звичайно ж, для кожної області задіяний той чи інший вид олії.

Олія соняшникова Київ

Олію соняшникову (Київ) за відмінною ціною Ви можете замовити в компанії «Арго Груп»!

Тут Ви знайдете пропозиції соняшникової олії (Київ) від провідних українських торгових марок. Також можна придбати оливкову олію, яка не тільки корисна, але і дуже смачна і, до слова, на сьогоднішній день користується значною популярністю в нашій країні.

Олію соняшникову (Київ) високої якості Ви завжди можете купити звернувшись до нас!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення