Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Соняшникова олія доставка

Соняшникова олія доставкаЩоб отримати своєчасну доставку соняшникової олії не потрібно шукати в інтернеті виробників і фермерів. На складах підприємства «Арго Груп» Ви знайдете всі необхідні матеріали для виготовлення смачних страв за помірною вартістю і з регулярною доставкою. Замовляйте соняшникову олію, яке було виготовлено українськими фермерами і доступно за найвигіднішою ціною в Україні.

Не чекайте вдалого моменту, щоб оформити у нас замовлення на такий поширений і затребуваний продукт, як соняшникова олія. Доставка з нашого боку завжди своєчасна і регулярна. З компанією «Арго Груп» Вам більше не доведеться чекати нової партії - просто укладайте довговічний договір на регулярне поповнення замовлення.

На сьогоднішній день практично не існує компаній, які могли б надавати свої товари без допомоги інших компаній. Завдяки доставці «Арго Груп» соняшникову олію більше ніколи не завадить приготування своєю відсутністю. Також зверніть увагу і на те, що в каталозі нашого підприємства є сипучі продукти, як цукор і крупи. Крім продуктів харчування Ви можете знайти в асортименті і побутову хімію високої якості. Щоб дізнатися подробиці співпраці, як вартість доставки олії соняшникової, терміни доставки і якість товару, зв'яжіться з нами за номером, який вказаний на крані.

Якщо Ви займаєтеся виготовленням харчових продуктів, тримайте магазин або ресторан, Вам може знадобитися якісна соняшникова олія. Доставка нашої продукції зі складів Києва дозволить Вам більше не відволікатися на підтримку запасів.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення