Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Цукор (50 кг з доставкою)

Цукор (50 кг з доставкою) з упевненістю можна назвати важливим харчовим продуктом, який використовується в своєму раціоні кожним українцем. Він має певний різновид, може бути тростинним, буряковим, кленовим і пальмовим. Він відноситься до вуглеводів, які приносять людському організму користь і енергію. Тому його вживання є не тільки потребою, а й користю.

Цукор 50 кг з доставкоюЦукор (з доставкою 50 кг і вище) має солодкий, приємний смак, який так люблять багато хто з Вас. Його перша поява сталася ще дуже багато років тому. Тому ще наші далекі предки використовували його для різних цілей. Зараз у багатьох країнах налагоджене власне його виробництво, що дозволяє не тільки забезпечити своїх жителів цим продуктом, але і здійснювати його експорт в інші країни.

Найвища харчова цінність у коричневого цукру (50 кг з доставкою), але у звичайного білого теж високі характеристики. Він може випускатися в пресованому вигляді, в льодяниковому, у вигляді цукрової пудри. Але найпоширеніший цукор-пісок, який купують більшість з Вас.

Якщо Вам потрібен цукор, 50 кг з доставкою якого можна придбати за прийнятною ціною, тоді звертайтеся до нас за допомогою. Наша компанія здійснює реалізацію різної продукції, в якості і вигідності якої Вам не доведеться сумніватися.

У нас Ви зможете замовити цукор з доставкою, 50 кг і будь-який інший необхідний Вам об'єм. Вам не потрібно буде витрачати свій дорогоцінний час на пошуки потрібної продукції, на її покупку і на те, щоб доставити її якось додому. Співпрацюючи з нами, Ви зможете замовляти будь-яку нашу продукцію з доставкою (цукор 50 кг) на будинок або в будь-яке інше місце.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення