Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Крупа купити

Хліб - усьому голова. Але, не дивлячись на це, однією з головних складових меню практично кожної української родини є всілякі каші. Відповідно, у кожної господині на кухні обов'язково є кілька банок, в яких знаходиться найрізноманітніша крупа. Купити її завжди намагаються про запас - вона довго зберігається і завжди під рукою. Навіть якщо холодильник, як говорять, виявився порожнім, то в цьому випадку завжди можна швидко приготувати смачну кашу і нагодувати всю сім'ю.

Крупа купитиВсі ми знаємо про те, наскільки корисна вівсяна каша. Багато лікарів наполягають на тому, що на сніданок потрібно їсти саме її. Для цього, звичайно ж, в будинку обов'язково повинна бути вівсяна крупа. Купити її можна як розфасовану, так і на вагу.

Для того, щоб каша була смачною, вона повинна бути приготовлена з якісної свіжої крупи. Купити залежалу крупу - це марно витрачені гроші. Саме тому ми закликаємо Вас, наші оптові покупці, працювати з сумлінними постачальниками, які ніколи не продадуть Вам несвіжий товар. Якщо Ви завжди будете керуватися цим правилом, Ваші роздрібні покупці ніколи не будуть незадоволеними.

Всі ми любимо різноманітність в їжі. Любов до цієї різноманітності і призводить до того, що наші споживачі купують не весь час одну й ту ж, а часто різні крупи. Купити кілька різних сортів - це в порядку речей.

Вам потрібна крупа? Купити її можна в ТОВ "АРГО ГРУП" за найбільш вигідною ціною в Києві. Звертайтеся!

Ми завжди готові запропонувати нашим новим, а також постійним клієнтам найширший асортимент сипучих продуктів. Це не тільки цукор і макарони, а ще і всіляка крупа. Купити будь-які товари з нашого переліку просто - достатньо подати заявку.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення