Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Рибні консерви в олії

Практично кожен з нас знає про користь риби, багато хто любить і періодично вживає рибу. Приготувати її можна різними способами: смажити, пекти, тушкувати, варити. Кожен обирає свій улюблений метод приготування. На жаль, ритм сучасного життя не завжди залишає нам час для приготування улюблених рибних страв. Але відмовляти собі у вживанні смачної і корисної їжі зовсім необов'язково. Достатньо купити хороші рибні консерви в олії, щоб насолодитися поживним продуктом.

Рибні консерви в олії


Рибні консерви в олії, до яких відносяться і широко поширені в Радянському Союзі шпроти, люблять багато покупців за їх неперевершені смакові якості, а також за відсутність необхідності чистити і готувати рибу. Такі консерви є готовим продуктом, який можна подавати окремо, як самостійну страву, а також готувати з нього рибні супи, салати, робити бутерброди і так далі.

Для консервування в олії може використовуватися той чи інший вид риби: тріска, оселедець, сардина і так далі.

В Україні сьогодні багато вітчизняних виробників пропонують рибні консерви в олії. Відрізнятися продукція може не тільки вартістю, а й якістю. Тому доцільно купувати консерви у постачальника, який співпрацює з перевіреними виробниками.

Якісні рибні консерви в олії можна придбати оптом і дрібним оптом в компанії «Арго Груп».

Ми пропонуємо надійні та вигідні умови для співпраці, а також широкий асортимент рибних консервів в олії.

Рибні консерви в олії є смачним і корисним продуктом, який можна використовувати для приготування великої кількості страв.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення