Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Рослинную олію купити

Для приготування різних страв майже завжди використовується рослинна олія. Купити рослинну олію для смаження, тушкування, заправки салатів, фритюру в нашій країні не проблематично, тому що цей продукт присутній в асортименті практично кожного продовольчого супермаркету. Як правило, на ринкових полицях у продажу є тільки соняшникова олія. А ось полиці магазинів рясніють розмаїттям, пропонуючи споживачам купити рослинну олію з оливок, гірчичного насіння, гарбузового насіння, виноградних кісточок, кукурудзи, кунжуту та інших олійних культур.

Рослинную олію купити

Для українського споживача рідною і улюбленою є саме соняшникова олія, купити яку можна повсюдно. Без соняшникової олії неможливо уявити жодну українську кухню. Оливкову олію поки не можна назвати загальнопоширеною. Але тим не менш, з кожним днем вона стає все більш популярною завдяки легкій засвоюваності, приємним смаковим і ароматичним властивостям, а також неймовірній користі для людського організму.

Рослинну олію купити можна оптом і в роздріб. Для пересічних громадян більш прийнятні одиничні покупки. Для професійних кухонь і промислових потреб вигідніше і зручніше буде оптова закупівля.

Рослинну олію купити оптом за доступною вартості можна в компанії ТОВ «Арго Груп».

Ми займаємося реалізацією продовольчих товарів українського та зарубіжного виробництва вже більше десяти років. За цей час заслужили повагу багатьох відомих підприємств. Завдяки гнучкій системі знижок соняшникову і оливкову олію купити у нас можна за ціною, більш ніж лояльною.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення