Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Купити рис дрібним оптом

Існує великий різновид сільськогосподарських культур, які ми регулярно вживаємо в своєму раціоні. Ми Вам пропонуємо купити рис дрібним оптом. Він є однією з найдавніших культур. Він виділяється багатим вмістом вуглеводів і фосфорної кислоти. Він є основним продуктом харчування в деяких країнах. З нього виробляють крохмаль і крупу. Існує дуже велика різноманітність страв з його використанням, найпоширенішими і всім відомими є плов, паелья і різотто.

Купити рис дрібним оптомМи пропонуємо купити дрібним оптом рис у нас, так як ми займаємося реалізацією широкого асортименту продуктів харчування та хімії. Ми здійснюємо доставку замовлень по Києву і Україні. У нас можна зробити покупку будь-яким зручним для Вас способом, це може бути телефонний дзвінок, лист на пошту, факс або особисто.

Рис, купити дрібним оптом який у нас можна за вигідними цінами, в інших країнах використовується ще і для приготування спиртних напоїв. Багатьом відомо рисове вино, японське саке, корейське сикхів і інші.

Якщо Ви хочете купити рис дрібним оптом, тоді зробіть це в нашій компанії. Ми швидко обробляємо замовлення і доставляємо їх за вказаною адресою в найкоротші терміни. У нас Ви зможете придбати все, що Вам необхідно, адже в нашому асортименті більше п'ятисот найменувань різних товарів.

Також у нас можна дрібним оптом купити рис або будь-яку іншу продукцію за допомогою самовивозу. Ми допоможемо Вам доставити до машини зроблену покупку.

Співпраця з нами має багато переваг, які зекономлять на покупках Ваш час, сили і кошти.

У нас Ви зможете рис дрібним оптом купити за найбільш прийнятними і недорогими цінами.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення