Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Борошно ціна за кг

Борошно відноситься до групи сипучих харчових продуктів. Борошно продається на вагу. Найбільш популярними одиницями виміру борошна є грами і кілограми. На сьогоднішній день, приходячи в магазин, на полицях можна побачити борошно, розфасоване в пачки вагою 500 г, 1 кг, 2 кг, 5 кг. Це найпоширеніші види упаковок. Таке фасування дозволяє покупцеві придбати борошно в тій кількості, в якому воно йому потрібно. Також у багатьох торгових точках є можливість купити борошно на вагу. Продавець відміряє Вам таку кількість борошна, яка вам необхідна.

Борошно ціна за кгВартість борошна, як і вартість інших сипучих продуктів, розраховується виходячи з ваги. Вихідним значенням в даному випадку буде ціна за кг. Борошно - продукт, який потрібен і для домашнього, і для промислового застосування. Підприємства, що спеціалізуються на виробництві борошняних виробів, макаронів, випічки, закуповують борошно оптом. Борошно (ціна за кг в цьому випадку буде трохи нижче), закуплена у великій кількості, обійдеться дешевше. Звичайно, для масштабів виробництва навіть мала знижка в результаті виллється в досить хорошу вигоду. Якщо брати борошно для особистого використання, різницю в кілька копійок можна вважати незначною. Втім, ті, хто готують вдома вареники, пельмені, випічку досить часто, теж намагаються купити борошно за вигідними оптовими цінами. Як правило, при покупці навіть 25 або 50 кг борошна, ціна за кг вже буде нижчою.

Вибираючи борошно, варто мати на увазі, що борошно, ціна за кг якого занадто низька, навряд чи зможе порадувати високою якістю. Як говоритися, економія повинна бути обдуманою, інакше вона може обернутися розчаруванням. Сипучих продуктів і борошна зокрема це теж стосується.

Якщо потрібне якісне пшеничне борошно, ціна за кг якого прийнятна, звертайтеся в компанію «Арго Груп».

У «Арго Груп» борошно купити можна дрібним і великим оптом. Якщо потрібне хороше борошно, ціна за кг якого буде нижче, ніж у магазинах, дзвоніть нам.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення