Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Ціна вермішелі

Ціна вермішеліВермішель - продукт з прісного тесту з давньою історією. Для вермішелі використовуються тверді сорти пшениці, кінцевий продукт являє собою тонкі короткі палички круглого перетину. На сьогоднішній день вермішель поширена в багатьох країнах, зокрема в Україні. Багато споживачів купують цей продукт харчування для своєї родини, тому ціна вермішелі цікавить багатьох.

Часто купують вермішель і різні кафе, ресторани, щоб мати можливість запропонувати своїм відвідувачам смачне і ситної блюдо з цього продукту. Такі підприємства також цікавить ціна вермішелі, проте, в даному випадку мова йде, переважно, про дрібний або великий опт. Купувати великою партією вироби, про які йдеться, зручно в постачальника, який реалізує продукти харчування оптовими партіями. Кожен постачальник може пропонувати продукти того чи іншого виробництва, в залежності від чого буде варіюватися ціна вермішелі. Вартість також залежить від розцінок постачальника, ваги продукту.

У компанії «Арго Груп» ціна вермішелі, а також її якість зможуть порадувати кожногождого.

Страви з вермішелі люблять дуже багато українців. Цінителі знають, що найсмачніші страви виходять з якісної вермішелі (ціна у нас вигідна), тому купувати варто вироби від надійного, перевіреного виробника.

Наша компанія реалізує продукцію безпосередньо від виробника, що дозволяє нам гарантувати її якість, швидкі терміни поставки і лояльні ціни.

Якщо Ви хочете співпрацювати з постачальником, який запропонує оптимальні умови, в числі яких і ціна вермішелі, то звертайтеся до нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення