Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Потрібні продукти харчування

Заплановано відкриття бази відпочинку або організація масштабного свята? Якщо Вам потрібні продукти харчування гідної якості і в оптових кількостях, ми поготові надати Вам значний асортимент продовольчих товарів, ціни на які пристойно розраховані.

Потрібні продукти харчуванняКоли потрібні продукти харчування в значних кількостях, не завжди раціонально здійснювати покупку в супермаркетах з обмеженим наявністю конкретних товарів. Наше підприємство напоготові забезпечити Вас свіжим продовольством за  найпривабливішими цінами і в більшому асортименті.

Якщо Вам потрібні продукти харчування, умови зберігання та транспортування яких повністю були дотримані, зв'яжіться з нами. Ми працюємо з виробниками або офіційними дистриб'юторами і тому ручаємося за гідний рівень якості наших продовольчих товарів. У нас замовляють великі підприємства і ми переконані, що і нових клієнтів не розчаруємо.

Коли потрібні продукти харчування у великих обсягах, набагато зручніше залишити замовлення в Інтернеті. Так Ви значно заощадите дорогоцінний час і будете переконані в належній якості кожного продукту. Випробуйте наш сервіс сьогодні і безсумнівно використовувати його Ви будете зацікавлені постійно.

Потрібні продукти харчування хорошої якості? Ми пропонуємо найкращі продовольчі товари за привабливими цінами.

Кожному солідному роздрібному магазину або престижній базі відпочинку потрібні продукти харчування відмінної якості і ми напоготові надати Вам їх в необхідних обсягах. Залишайте перше замовлення сьогодні і Ви гідно оціните переваги оптових продовольчих замовлень в нашому підприємстві.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення