Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Купити рафіновану соняшникову олію

Соняшникова олія - це продукт, яким україна забезпечує не тільки себе, але також і інші країни. Купити рафіновану соняшникову олію або нерафіновану у нас можна практично скрізь. Це означає, що вирощування даної масленичной культури досить розвинене. Навіть маленькі діти знають, як виглядає сонячна квітка, яка приносить сільському господарству так багато користі.

Незважаючи на те, що соняшник родом з Америки, він прекрасно влаштувався в наших краях. Рослина використовується не тільки для виробництва харчових продуктів, але і застосовується в якості кормового і технічного матеріалу.

Одним з основних продуктів на основі даної рослини є саме олія. Її використовують для приготування різноманітних страв. Залежно від мети, краще купити рафіновану соняшникову олію або нерафіновану.

Якщо необхідно заправити салат, тоді підійде рослинна олія без рафінування, адже вона містить в собі максимум корисних речовин і володіє насиченим кольором і ароматом. А ось для смаження краще купити рафіновану соняшникову олію. У неї дуже легкий запах і смак, вона не пригорає і не димить.

Купити рафіновану соняшникову олію

Купити рафіновану соняшникову олію завжди можна в компанії «Арго Груп» - ми подбали про те, щоб Ви могли придбати товар найвищої якості!

У нас представлені найкращі українські виробники даного продукту. Купити рафіновану соняшникову олію оптом чи вроздріб Ви можете за оптимальними цінами, а отримати своє замовлення - неодмінно вчасно. Тому наша компанія пропонує Вам надійне співробітництво, щоб Ви завжди були забезпечені якісним товаром.

Купити рафіновану соняшникову олію у нас можна за досить вигідною ціною!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення