Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Тушонка оптом

Тушковане м'ясо, в розмовній мові зване тушонкою, являє собою приготоване (тушковане) і законсервоване м'ясо. Це може бути яловичина, свинина, оленина, кролятина і так далі. Таке м'ясо ідеально підходить у випадках, коли немає можливості приготування свіжого м'яса. Тушонка - готовий до вживання продукт, який можна їсти в холодному вигляді або підігріти. Її також можна використовувати при приготуванні різних страв, додаючи за кілька хвилин до закінчення варіння або смаження.
Тушонка оптом купується практично всіма військовими підрозділами, так як вже багато десятиліть входить в число стратегічних запасів і сухих пайків.

Незамінна тушонка буде і для туристів і людей, які віддають перевагу активному відпочинку.

Тушенка оптом

Тушонку оптом набувають багато магазинів для реалізації в роздріб, дрібним оптом. Це - продукт, попит на який не падає з часом.

Якщо Вам потрібна якісна тушонка оптом, то звертайтеся в компанію «Арго Груп».

Величезною перевагою тушонки, незалежно від виду м'яса, є довгий термін зберігання. Можна купити тушонку оптом і зберігати багато років, використавши тоді, коли це буде необхідно.

У нашій компанії Ви зможете придбати тушонку оптом, а також багато інших продуктів харчування на вигідних умовах. Ми можемо запропонувати не тільки якісну продукцію, а й лояльні ціни, наявність системи знижок та можливість доставки.

Тушонка оптом - це можливість отримати поживний, якісний продукт у великій кількості максимально вигідно, оскільки оптове придбання дозволить значно заощадити кошти.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення