Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Крупи оптом від виробника

Крупа є одним з найважливіших і основних продуктів харчування в житті кожної людини. Крупа являє собою цільні або роздроблені зерна різних культурних рослин. Продаж круп є одним з найбільш прибуткових і популярних напрямів у сфері торгівлі продуктами харчування. Саме тому практично всі підприємці, а також керівники організацій (заклади громадського харчування, навчальні та виховні заклади і т. д.) закуповують крупи оптом від виробника. Це значно зручніше, так як закупивши один раз велику партію, можна не хвилюватися, що через короткий проміжок часу доведеться знову поповнювати запаси. Крім того, купити крупи оптом від виробника набагато вигідніше з економічної точки зору, оскільки вартість товару на оптовий товар значно нижче, ніж на роздрібний.

Крупи оптом від виробникаЯкщо Вам необхідні крупи оптом від виробника за доступними цінами, то ви знайдете їх в компанії «Арго Груп».

В асортименті нашої компанії представлені наступні найменування круп: горох, гречка, крупа кукурудзяна, вівсяна, перлова, пшенична, ячна, манна, різні види рису. Всі перераховані крупи оптом від виробника ви зможете придбати у нас на вигідних умовах. Для клієнтів у нас передбачена система різних знижок: індивідуальних, накопичувальних, разових.

Ми працюємо по Києву і області, здійснюючи при бажанні замовника своєчасну доставку.

«Арго Груп» пропонує крупи оптом від виробника тільки високої якості, в чому змогли переконатися вже багато фірм і організацій, з якими ми плідно співпрацюємо.

Якщо ви бажаєте придбати недорого крупи оптом від виробника, то звертайтеся до нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення