Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Купити соняшникову олію оптом

Сьогодні на прилавку магазину перед кожним з нас розгортається широка палітра різних ароматів, смаків і корисних речовин - все це рослинні масла. Вони не грають першу скрипку на кухні, а скоріше грамотно відтіняють страви, але уявити без них сучасну кулінарію просто неможливо.

Лідером українського ринку без сумнівів є соняшникова олія. Купити оптом і в роздріб її можна простіше простого, адже це масло можна знайти в кожному продуктовому магазині, та ще й за дуже приємною вартістю.

Соняшникова олія та насіння здаються нам настільки звичними, що часом навіть важко уявити, що батьківщина сонячної квітки знаходиться за океаном. Саме з Північної Америки прибув соняшник в Європу. Сталося це ще в 16-му сторіччі. Спочатку і мови не йшло про те, що цю культуру можна вживати в їжу. Втім це зовсім не дивно, адже в ті далекі часи в багатьох рослинах бачили лише декоративну функцію - візьмемо хоча б картоплю. З часом соняшник відкрили зовсім з іншого боку, і ось, на сьогоднішній день зовсім не проблема купити соняшникову олію оптом чи вроздріб. Це можна зробити навіть в самому крихітному продуктовому магазинчику, тому що даний продукт є основою харчування для українців поряд з хлібом, молоком, яйцями і популярними видами круп.

Купити соняшникову олію оптом, звичайно ж, дешевше. Роблячи таку закупівлю, підприємець неодмінно отримає вигоду, оскільки рослинна олія з соняшнику - це товар, який завжди затребуваний.

Купити соняшникова олія оптом

Купити соняшникову олію оптом за вигідною ціною завжди можна в «Арго Груп»!

Серед широкого асортименту, представленого у нас, можна без зусиль вибрати і купити соняшникову олію оптом від кращих українських виробників. З «Арго Груп» можна повністю забезпечити потребу закладу або магазину в цьому незамінному продукті.

Вам необхідно купити соняшникову олію оптом? Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вирішити це питання максимально вигідно для Вас!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення