Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Чай в пакетиках оптом

Чай в пакетиках оптомСьогодні в будь-якому салоні, офісі або навіть в кіоску можна замовити чашку кави або чаю в пакетику. Оптом такі напої замовляють у великих і надійних постачальників, які можуть забезпечувати численних партнерів постійними поставками продукції в будь-якій кількості. Такі компанії, як «Арго Поділля», дають можливість оформити замовлення на чай в пакетиках і оптом сплатити за фактом поставки замовлення або попередньо. Зручні умови оплати і доставки дозволяють планувати подальшу співпрацю з постачальником на місяці вперед. Наші численні партнери вибирають тільки вигідні умови замовлення продуктів харчування.

На сьогоднішній день багато підприємств закуповують якісний чай в пакетиках оптом, так як не тільки в кіосках і магазинах, але також і в офісах можна пропонувати клієнтам зігрітися міцним напоєм. У Вас є можливість отримувати постійні поставки пакетованого чаю за помірною вартістю в будь-якій кількості. Для цього потрібно зв'язатися з нашим представником по телефону і укласти співпрацю.

Зверніть увагу на наш асортимент товарів. Крім чаю в пакетиках можна оптом замовляти крупи, сипучі продукти, а також побутову хімію. Повний список товарів разом з фіксованими цінами вказані на офіційному сайті нашої компанії. Для Вашої зручності ми регулярно оновлюємо інформацію про вартість нашої продукції, в тому числі і чаю в пакетиках. Щоб оптом здійснювати замовлення у нашого підприємства, Ви можете укласти договір про співпрацю. Таким чином регулярні поставки замовлень будуть набагато більш вигідними і своєчасними.
 
Незалежно від роду діяльності Вашого підприємства, практично будь-який співробітник, клієнт або відвідувач Вашого робочого приміщення не відмовиться від чашки чаю. Щоб замовити чай в пакетиках оптом, звертайтеся в компанію «Арго Поділля». Наша компанія надає якісну продукцію вартістю замовлення від 1000 грн з доставкою.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення