Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Купити продукти, дрібний опт

Хочете купити продукти (дрібний опт)? Не знаєте, до кого звернутися? Важливо, щоб це була перевірена, надійна і професійна компанія? Тоді набирайте номер компанії «Арго Груп», яка зможе допомогти Вам купити дрібним оптом продукти.

Купити продукти дрібний оптЯкщо Вам потрібно придбати продукти харчування оптом, хоч і дрібним, то актуальною стає співпраця з різними оптовими базами продуктів харчування. У Києві багато різних компаній, які зможуть надати продукти дрібним оптом. Також з'являються і нові компанії, які цікавляться оптовиками. Але звертатися потрібно тільки в ту компанію, яка зможе гарантувати відмінну якість товарів. Саме такою компанією ми і є!

Компанія «Арго Груп» працює з 1999 року на товарному ринку. Ми є постачальниками величезних підприємств. Серед них: ДП «Укрпошта», ТОВ «Фоззі-Фуд» (мережа «Сільпо»), ДП «Південно-Західна залізниця», СБУ, Хмельницька АЕС, ЗАТ «Оболонь», ВАТ «Росинка», АЕК «Київенерго» та багато інших. Вони колись хотіли купити продукти дрібним оптом і звернулися в компанію «Арго Груп», яка тепер є надійним і потенційним постачальником кожного підприємства. Звертайтеся в нашу компанію і Ви, якщо бажаєте купити дрібним оптом продукти за доступними цінами. Експерти нашої компанії зможуть оперативно Вас обслужити і надати цінну консультацію.

Набирайте номер компанії «Арго Груп», якщо Вам потрібно купити продукти (дрібний опт). Ми надамо Вам потрібні продукти за малими і доступними цінами. Звертайтеся до нас і переконайтеся в цьому особисто.

Якщо Вам терміново потрібно купити продукти дрібним оптом, то приходьте до нас! Ми оперативно Вас обслужимо і надамо вищої якості продукти. Будьте впевнені, у нас Ви отримаєте якісне обслуговування.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення