Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Цукор фасований

Цукор є важливим інгредієнтом багатьох популярних страв і продуктів харчування, які входять в щоденний раціон кожної людини. Основна частина цукру споживається людьми у вигляді цукровмісних продуктів харчування: джеми, морозиво, солодкі безалкогольні напої, кондитерські та хлібобулочні вироби і т.д.

Цукор фасованийЦукор дає людині необхідну енергію для нормальної життєдіяльності. Але надмірно вживати цукоровмістні продукти також не варто. Потрапляючи в організм людини, сахароза розщеплюється на фруктозу і глюкозу. Глюкоза в свою чергу перетворюється в глікоген, який можна вважати основним елементом енергетичного живлення кожної клітини організму людини. Таким чином, цукор є життєво важливим джерелом енергії для людей. Цукор фасований оптом сьогодні купує більшість виробників різноманітних продуктів харчування. Адже цукор входить до складу більшості відомих нам харчових продуктів в тій чи іншій мірі. Навіть багато видів їжі, які не є солодкими на смак, містять в собі цукор.

Цукор фасований - це дуже затребуваний товар, який потрібен і звичайній людині для приготування їжі та напоїв у себе вдома, і виробничій фірмі, що працює в харчовій індустрії. Цукор фасований в основному продається в мішках по 50 кг. Така фасовка є найбільш зручною та оптимальної для продажу цього продукту. Недорого придбати цукор фасований можна в компанії «Арго Груп». Ми не перший рік займаємося дрібнооптовою та оптовою торгівлею фасованого цукру, тому ми прекрасно знаємо потреби українців.

У компанії «Арго Груп» Ви можете замовити цукор фасований по цілком
демократичною вартістю.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення