Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Постачання продуктів в школи

Постачання продуктів в школиПостачання харчових продуктів - це дуже затребувана в наш час послуга, яка користується попитом серед закладів громадського харчування, магазинів, різних державних і навчальних закладів. Дуже затребувана поставка продуктів в школи. У будь-якій школі є столові, для того щоб кожен учень міг нормально пообідати, не виходячи з навчального закладу. Звичайно ж, для таких установ потрібні тільки найякісніші продукти харчування. Однак при цьому вартість такої продукції повинна бути цілком помірною. Якщо Вам потрібна поставка продуктів в школи, яка б поєднувала в собі демократичні розцінки і відмінну якість харчових продуктів, то Вам варто підійти дуже відповідально до вибору постачальника харчової продукції.

Постачання продуктів в школи - це дуже відповідальна справа, адже від якості продуктів, що поставляються залежить здоров'я дітей. Тому довіряти поставку продуктів в школи варто тільки найнадійнішим компаніям з бездоганною репутацією. Таку послугу як поставка продуктів в школи надає своїм клієнтам підприємство «Арго Груп». Ми пропонуємо досить широкий асортимент всіляких продуктів харчування за найкращими цінами в Україні, тому нашу фірму сьогодні вибирає велика кількість шкіл та інших навчальних закладів.

Якщо Вас зацікавила надійна і відносно недорога поставка продуктів в школи, то ми рекомендуємо Вам зв'язатися з цього питання з фірмою «Арго Груп».

Постачання продуктів в школи, що здійснюється нашою компанією - це найвдаліший варіант для забезпечення столових дійсно якісними продуктами за адекватною ціною.   

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення