Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Купити рис в Україні

Купити рис в УкраїніВикористання рису в їжу позитивно позначається на стані кишково-шлункового тракту. Рис багатий складними вуглеводами, а тому добре засвоюється людським організмом і насичує м'язові тканини енергією. Проте, в нашій країні в кулінарії найчастіше використовується білий шліфований рис. Після шліфування рис втрачає значну частину своїх корисних складових. Тому не варто вже сильно їм захоплюватися. Харчування одним рисом може стати причиною авітамінозу. Вживання рису один або два рази на тиждень - оптимальне рішення. У такій кількості рис принесе організму тільки користь.

В Україні купити рис зовсім не складно. На полицях супермаркетів завжди є білий шліфований рис з різною формою і розміром зерна. Круглий рис більше підійде для приготування каш, тефтелей, супів. Довгозерний рис - відмінне рішення для плову та інших страв, де важлива розсипчаста структура. Купити рис в Україні бажають заклади громадського харчування і прості громадяни. Якщо другі можуть сміливо відправлятися за рисом в магазин, то першим доведеться ще пошукати хорошого постачальника. Хорошим може вважатися той постачальник, який пропонує товар високої якості і прийнятні ціни на нього. Купити рис в Україні у хорошого постачальника - значить забезпечити свою кухню якісним товаром і при цьому не переплатити. Дуже важливо також, щоб постачальник дотримувався обумовлених термінів. Для будь-якого підприємства, в тому числі і підприємства харчування, затримки в постачаннях товарів дуже небажані.

Де можна вигідно купити рис в Україні? Компанія «Арго Груп» - один з найбільш надійних постачальників продуктів харчування в нашій країні.

По Києву ми доставляємо крупи та інші товари безкоштовно. Якщо є така необхідність, можемо організувати доставку і по Україні, але за рахунок замовника. На нашому підприємстві купити рис в Україні можна, не турбуючись про його якість. Ми завжди дотримуємось термінів поставок, так як намагаємося працювати на благо своїх клієнтів. Звертайтеся в «Арго Груп», якщо є бажання вигідно і безпечно купити рис в Україні оптом.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення