Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Де купити рис?

Де купити рисРис - продукт смачний і поживний. При цьому він легко засвоюється в організмі, не викликає тяжкості в шлунку, сприяє очищенню кишечника від шлаків і токсинів. Рис дуже багатий вуглеводами, при цьому бідний на білкові речовини. Рис рекомендований для вживання в їжу маленьким діткам. До складу багатьох дитячих сумішей входить рис, як основний інгредієнт. Рис корисний не тільки дітям, а й дорослим. Найкориснішим вважається рис нешліфований, але його складніше готувати, та й виглядає він менш апетитно.

У нашій країні найчастіше для приготування різних страв використовується саме шліфований рис. Де купити рис шліфований, знає кожен житель Києва. Придбати цей продукт в нашому місті досить просто. Трохи складніше відшукати рис дикий або необроблений шліфувальним апаратом. Але і це завдання цілком здійсненне, якщо прикласти деякі зусилля. Де купити рис у Києві, знає, напевно, навіть дитина. У будь-якому супермаркеті у відділі круп цей продукт займає почесне місце. Рис використовується для приготування багатьох солодких і солоних страв. Страви з рису можна замовити практично в кожному столичному ресторані або їдальні. Тому часто така крупа закуповується у великому обсязі. Супермаркет закладам громадського харчування в цьому питанні допоможе навряд чи. Де купити рис оптом, цікаво буде дізнатися багатьом підприємствам, що спеціалізуються на приготуванні продуктів харчування. Відповідь на це питання не таке вже складне. Де купити рис у великих кількостях і на вигідних умовах? Звичайно ж, у хорошого постачальника.

Підприємство «Арго Груп» - місце, де купити рис можна за вигідними тарифами.

Наше підприємство займається оптовими поставками круп та інших сипучих продуктів. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно. Звернувшись до нас, Ви не пошкодуєте про таке рішення. Наша компанія - те місце, де купити рис відмінної якості можна за привабливою ціною.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення