Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Постачання продуктів

Постачання продуктівНеобхідність в якісних продуктах харчування властива для багатьох галузей. Харчові продукти потрібні скрізь. Тому дуже затребуваною послугою в наш час вважається поставка продуктів.

Особливо поставка продуктів хорошої якості важлива для різних ресторанів, кафе, барів, їдалень та інших закладів громадського харчування. Потрібна поставка продуктів різним торговим точкам, де здійснюється роздрібний продаж такого товару.

Більшість сучасних і успішних ресторанів та кафе не купують харчові продукти в роздріб в звичайних магазинах і супермаркетах. Адже такий варіант є далеко не найбільш вигідним і рентабельним. Постачання продуктів оптом - це найбільш раціональне рішення для будь-якого закладу громадського харчування. Особливо це стосується не швидкопсувних продуктів харчування. Адже такі продукти навіть у великій кількості при їх непостійній потребі можуть зберігатися на складі закладу досить довго.

Кожен заклад замовляє поставку продуктів таких, які часто регулярно використовуються в якості інгредієнтів для різних страв. У різних закладах можуть використовуватися найрізноманітніші продукти, тому раціональним рішенням для рестораторів буде знайти хорошу компанію, яка буде здійснювати поставку різних харчових продуктів за адекватними цінами.

Якщо Вас цікавить постачання продуктів, то найкращим варіантом для Вас буде звернутися в підприємство «Арго Груп».

Ми зможемо запропонувати Вам взаємовигідні умови співпраці, які Вам обов'язково сподобаються.  

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення