Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Олія соняшникова нерафінована ціна

На олію соняшникову нерафіновану ціна в точках торгівлі може розрізнятися досить сильно. Вартість рослинної олії, як правило, залежить від місця і способу її виробництва, від якості сировини та кінцевого виробу, а також від бренду, під яким продукт випущено в продаж. Олія соняшникова нерафінована, ціна якої може іноді бути навіть вище, ніж вартість рафінованої, користується колосальною популярністю в Україні. І хоча соняшник був завезений в нашу країну з американського континенту, соняшникова олія вже давно вважається нашим національним продуктом. Багато наших громадян швидше за все щиро здивуються цим фактом, оскільки не уявляють свою батьківщину без жовтих капелюшків соняшнику, а свій раціон без соняшникової олії.

Олія соняшникова нерафінована ціна

Олія соняшникова нерафінована, ціна якої досить доступна, рекомендована для вживання в їжу «сирою». Нею дуже добре заправляти салати і приправляти інші готові страви. Вона додасть страві особливий аромат і приємний смаковий відтінок. Олія соняшникова нерафінована, ціна якої повинна відповідати якості, є дуже корисною в своєму первозданному вигляді, володіючи величезною кількістю вітамінів та інших цінних для людського організму речовин. Але нагрівати її (смажити на ній або випікати) не бажано. В якості жиру для готування більше підійде рафінована соняшникова олія.

Олію соняшникову нерафіновану, ціна якої порадує оптового покупця, реалізує компанія «Арго Груп».

Нашими клієнтами вже є багато відомих в Україні підприємств харчової промисловості, продовольчих магазинів, закладів громадського харчування. Якщо у вас є бажання стати нашим постійним замовником і отримати можливість купувати за лояльною ціною олію соняшникову нерафіновану оптом, дзвоніть! Будемо раді співпраці!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення