Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

М'ясні консерви

М'ясні консерви - найцінніше джерело тваринного білка, жиру, багатьох вітамінів і корисних мікроелементів. Консервовані м'ясні продукти використовуються в їжу дуже давно. Ця технологія заготівлі провізії дозволяє зберегти їстівні припаси на досить довгий час. Якщо заморожене м'ясо може зберігатися і бути придатним до вживання 12 місяців, то для правильно приготованих консервів цей показник становить від 3 до 5 років. До того ж, консервовані продукти набагато простіше транспортувати, ніж охолоджені та заморожені. По прибуттю до місця призначення консерви неодмінно збережуть свій зовнішній вигляд і смакові якості.

М'ясні консерви

Чим довше зберігається сире м'ясо в морозилці, тим гірше стає його якість. З часом структура м'яса стає сухішою і пористою. До кінця терміну зберігання в ньому залишається дуже мало вологи та корисних речовин. Для м'ясних консервів такий недолік не характерний. Багато споживачів навіть готові стверджувати, що тушковане або смажене м'ясо, закрите в баночки, в ході зберігання стає навіть смачніше, ніж відразу ж після приготування. М'ясні консерви - це не тільки тушонка, як думає багато хто. Асортимент такої продукції неймовірно багатий. У категорію «м'ясні консерви» входять різноманітні паштети, рагу, повноцінні страви у вигляді каш та інших гарнірів з м'ясними добавками. До таких консервів можна також віднести дитяче харчування у вигляді пюре з філе птиці або телятини. Такі продукти дуже корисні, оскільки у великій кількості містять білки і мінеральні речовини, необхідні зростаючому організму.

Різноманітні м'ясні консерви відмінної якості в компанії «Арго Груп» можна купити дрібним і великим оптом.

У нашому асортименті є м'ясні консерви на будь-який смак і гаманець. Ознайомлюйтеся з пропозиціями та оформлюйте замовлення на сайті або по телефону.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення