Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Соняшникова олія оптом України

Соняшникова олія - найпоширеніша в побуті рослинна олія не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах. Використовується вона в кулінарії (для смаження, заправки салатів), для приготування маргарину і консервів, в миловарінні. Складно собі уявити господиню, у якої б не було на кухні цієї олії.

Соняшникову олію оптом в Україні купують підприємства громадського харчування, консервні заводи. Практично в кожному магазині з продовольством, будь то гіпермаркет або невеликий магазинчик, на полицях стоїть цей товар. Для споживачів олія фасується, переважно, в пластикові пляшки різного об'єму.

Соняшникова олія оптом України

Соняшникову олію оптом в Україні сьогодні можна придбати різного виробництва і виду. Це може бути як рафінована, так і нерафінована олія. Якщо Ви хочете бути впевнені у високій якості товару, що купується, то краще замовляти соняшникову олію оптом в Україні у надійного постачальника продуктів харчування.

Вартість олії також буде відрізнятися в залежності від виробника і постачальника даної продукції.

Якісну і недорогу соняшникову олія оптом (Україна) можна придбати в компанії «Арго Груп».

У нас представлений великий вибір соняшникової олії різних виробників. Ви зможете замовити соняшникову олію оптом (Україна) рафіновану, нерафіновану, дезодоровану, різного об'єму. Наші ціни - помірні, а наявність гнучкої системи знижок зробить співпрацю з нами вигідним подвійно. За домовленістю ми також здійснюємо доставку по Києву і за його межами.

Соняшникова олія оптом (Україна) купити швидко і недорого завжди можна у нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення