Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Нерафінована соняшникова олія купити

Рослинна олія - це продукт, без якого не обходиться значна частина страв української кухні: на ній смажать, нею заправляють салати, використовують у випічці і просто додають в супи, гарніри і т. д. У нас використовується в основному соняшникова олія. Неймовірно, але зараз навіть і не віриться, що соняшник - уродженець Америки, тому що його сприймають як щось дуже характерне для культури України. Він міцно увійшов в наше сільське господарство і кулінарію.

Соняшникова олія, як і інші види рослинних олій, буває різного ступеня фільтрації, а також віджимання. Рафінована соняшникова олія чудово підійде для смаження, в той час як для заправки салатів і використання в холодному вигляді підійде нерафінована соняшникова олія. Купити її можна практично в будь-якому магазині, і зовсім не дивно, що її легко зустріти на кухні у будь-якої сім'ї.

Купити нерафіновану соняшникову олію можна оптом і в роздріб. Звичайно ж, оптова закупівля є більш вигідною. Тому її використовують у різних закладах харчування, де олія особливо активно витрачається для приготування різних страв. Безсумнівно, актуально нерафіновану соняшникову олію купити і тим, хто володіє продуктовими магазинами. Попит на цей товар завжди є.

Нерафінована соняшникова олія купити

Нерафіновану соняшникову олію купити Ви можете в компанії «Арго Груп» - у нас представлений кращий продукт за оптимальною ціною!

Нерафіновану соняшникову олію купити - означає отримати цілий набір корисних речовин для організму (фосфоліпіди, каротин, а також вітаміни A, E, D, вітаміни групи B). Її вживають у їжу, нею збагачують косметичні засоби, а також використовують в рецептах народної медицини.

Вам необхідно купити якісну нерафіновану соняшникову олію? Звертайтеся до нас!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення