Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Макаронні вироби оптом

Макаронні вироби - являють собою вироби з тіста (найчастіше використовується пшеничне борошно) різних форм. Цей продукт харчування користується широкою популярністю як у нашій країні, так і в інших країнах. Макаронні вироби, оптом які купити дешевше, заслужили любов багатьох споживачів завдяки доступній вартості, високій харчовій цінності, доброму смаку і простоті і швидкості приготування.

Класифікація макаронних виробів заснована на сорті використовуваного борошна (перший або вищий сорти твердої або м'якої пшениці). Відповідно до нормативної документації макаронні вироби (оптом) поділяються на чотири типи: стрічкові, фігурні, трубчасті і ниткоподібні. Кожен з цих типів має свої підтипи: ріжки, пір'я, вермішель павутинка, локшина, фігурні платівки і багато інших.

Макаронні вироби оптом

У компанії «Арго Груп» можна недорого купити різні макаронні вироби оптом.

Оптом макаронні вироби купувати найбільш вигідно для роздрібних магазинів, підприємств харчування (кафе, їдальні, ресторани), а також для навчальних і виховних установ. Купуючи оптом, Ви зможете значно економити, крім того, Ви не будете переживати про нові закупівлі. Це буде істотно берегти Ваш час.

Сьогодні багато компаній та бази-постачальники пропонують макаронні вироби оптом, проте, далеко не всі можуть запропонувати вигідні умови співпраці, високу якість продуктів харчування, а також лояльні ціни. Політика нашої компанії спрямована на довгострокову співпрацю, тому нам важливо забезпечити кожного клієнта якісної недорогою продукцією, запропонувати систему знижок і надати можливість доставки.

У нас діють найкращі пропозиції на макаронні вироби оптом.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення