Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Дистриб'ютор продуктів харчування

Ресторани, кафе, приватні їдальні та інші заклади, які надають послуги в кулінарній сфері, потребують постійної закупівлі продуктів. Купувати їх потрібно в основному у великих кількостях. Для нормального функціонування таких закладів та їх успішного розвитку, їх власникам потрібно обов'язково взаємодіяти з надійним дистриб'ютором продуктів харчування.

Дистриб'ютор продуктів харчуванняДистриб'ютор продуктів харчування - це конкретне підприємство, яке спеціалізується на оптовому продажі і своєчасній доставці різних овочів, фруктів, м'ясних та інших часто використовуваних продуктів харчування. Співпраця з надійним дистриб'ютором продуктів харчування допомагає власникам ресторанів і кафе заощадити час, а також більш структуровано і успішно управляти закладом.

Вибираючи дистриб'ютора продуктів харчування, потрібно звертати увагу на кілька ключових моментів. Перший момент - це якість продуктів. М'ясо, риба, овочі і фрукти повинні завжди бути свіжими. Рис, гречка та інші крупи повинні бути упаковані відповідно до чинних стандартів та вимог. Інші продукти також повинні бути якісними. Їх якість можна визначити за зовнішнім виглядом, запахом і упаковкою. Другий момент, на який варто звертати увагу - це асортимент товарів компанії-дистриб'ютора. Чим він ширший, тим вигідніше буде співпрацювати з таким підприємством. Звичайно, асортимент продукції дистриб'ютора повинен відповідати кулінарному напрямку, в якому працює Ваш заклад.

Остання ключова вимога до дистриб'ютора продуктів харчування - точність виконання всіх умов замовлення. Це означає, що замовлені Вами товари повинні бути доставлені точно в строк і в необхідній кількості.

Компанія «Арго Поділля» є надійним дистриб'ютором продуктів харчування, з яким завжди вигідно і приємно співпрацювати.

Співпраця з нами стане однією з важливих запорук успішного розвитку Вашого бізнесу в сфері харчування!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення